Гострий біль в спині і попереку − найпоширеніший біль, з яким пацієнти приходять у лікувально-оздоровчий центр «Кінезіс».

Багато лікарів пов'язують її з наявністю грижі міжхребцевого диска. Лікування цього болю вимагає терпіння та мужності, тому виписуються таблетки. Але лікуванням такий засіб назвати складно. Так як, усуваючи больовий синдром, ліки не замінюють необхідні вправи при болі в спині.

У Хмельницькому лікувально-оздоровчому центрі «Кінезіс» біль у спині усувається рухом, а не таблетками або носінням корсета, оскільки ці заходи не ведуть до одужання, а навпаки, можуть тільки ще більше посилити наявні проблеми.

Біль пов'язаний зі спазмами глибоких м'язів хребта, які не піддаються дослідженню шляхом МРТ і не коментуються лікарями і ніяк не вивчаються, як фактор болю, у нас також лікується методом кінезітерапії.

Сьогодні, кінезітерапія є найбільш ефективним способом лікування болі в спині, так як, спеціальні вправи на унікальних багатофункційних тренажерах, допомагають усунути біль та гарантують одужання!

Записуйтеся на перший прийом лікаря та отримаєте детальну діагностику, пробне заняття на спеціальних тренажерах та індивідуальний комплекс вправ саме для Вас!

Результати з першого заняття!

Довіряйте своє здоров'я професіоналам та живіть активно без болю!

Записуйтесь на прийом до лікаря за номером +38 098 121 31 41.