Регулярний головний біль здатний «звести з розуму» будь-яку людину. Люди готові ковтати ліки пачками, щоб позбутися болю, не думаючи про наслідки, Звичайно, такі способи лікування здатні серйозно нашкодити здоров'ю.

Дуже часто головний біль є наслідком защемлення м'язів та нервових закінчень, що призводить до спазмів судин у головному мозку. Лікарські препарати знімають спазм та біль, але не лікують саму причину.

Лікарі все частіше рекомендують кінезітерапію, як засіб лікування регулярного головного болю, причина якого є  застій в м'язах плеча, шиї та грудного відділу хребта. Часто при цьому відбувається оніміння пальців рук, біль в грудному відділі хребта.

Лікування головного болю за допомогою кінезітерапії у Хмельницькому починається з консультації лікаря-кінезітерапевта.

                                                                      У консультацію входить:

  • діагностика кістково-м'язової системи верхнього плечового пояса;
  • вивчення історії хвороби;
  • огляду пацієнта;
  • проведення тестування на спеціальних тренажерах;
  • складання плану лікування.

Під час занять пацієнт опрацьовує необхідні групи м'язів, знімаючи старі спазми та защемлення. В результаті відновлюється правильне кровопостачання, живлення мозку та поліпшується загальний стан організму. 

Звертайтесь у лікувально-оздоровчий центр "Кінезіс" у Хмельницькому за адресою вул. Проскурівська 81, або телефонуйте за номером +38 098 121 31 41