Людей, які страждають артрозом зараз досить багато. Артроз − вкрай неприємна хвороба суглобів, що характеризується руйнуванням тканин суглоба, стиранням хрящів суглоба і, як наслідок, практично повним руйнуванням та знерухомленням. У традиційній медицині в хід йдуть лікувальні блокади, фізіопроцедури та медикаменти. Але це лише знімає біль, а не розв'язує проблему, не зупиняє руйнування та не лікує хворий суглоб.

Правильну стратегію лікування може призначити лікар-фахівець у Хмельницькому медичному центрі "Кінезіс" після аналізу знімків та індивідуальних показників пацієнта. Лікування тільки медикаментами не рекомендується, тому, що воно має тільки тимчасовий симптоматичний ефект, а в деяких випадках можуть навіть погіршити стан хворого.

Розглянемо один з надійних способів лікування − фізичні вправи з лікувальним ефектом, відомі під назвою кінезітерапія (лікування рухом). Лікувальна система виключає застосування лікарських засобів та є ефективною при захворюваннях опорно-рухового апарату людини.

Завдяки особливостям багатофункціональних тренажерів знімається навантаження на необхідний суглоб та починається опрацювання оточуючих м'язів. Після занять поліпшується кровопостачання суглоба, зупиняються дистрофічні зміни в суглобовій сумці, активізується вироблення суглобної рідини. І, найголовніше, формується м'язовий корсет, який і буде тримати суглоб в потрібному положенні.

Звертайтесь у лікувально-оздоровчий центр "Кінезіс" у Хмельницькому та виконуйте всі рекомендації лікарів, тоді ваші суглоби будуть здорові та рухомі.

 

Для запису телефонуйте за за номером +38 098 121 31 41