Кінезітерапія  це немедикаментозний метод терапії гіпертонічної хвороби, який полягає в регулярному виконанні універсального комплексу вправ з метою знизити показники артеріального тиску.

Методика кінезітерапії передбачає виконання спеціальних вправ для стимуляції кровообігу. Запорукою позитивного ефекту є правильно підібрані навантаження. На перших етапах навантаження мінімальне, але при регулярних тренуваннях та підвищенні витривалості організму, його можна поступово збільшувати.

Головним плюсом кінезітерапії є можливість його застосування не тільки з метою швидкого лікування гіпертонії, а й для профілактики стрибків артеріального тиску.

Переваги занять у центрі кінезітерапії у Хмельницькому при гіпертонії:

▪️ пацієнтам із групи ризику ця методика допомагає підвищити тонус організму, отримати необхідний заряд енергії;

▪️ заняття знімають нервову напругу, сприяють зміцненню імунітету організму;

▪️тренування запобігають розвитку атеросклерозу та інших захворювань серцево-судинної системи;

▪️ для виконання запропонованих комплексів зовсім нема потреби мати відмінну фізичну форму;

▪️ всі заняття проходять під контролем інструктора;

▪️ та найголовніше якщо регулярно відвідувати заняття у нашому медичному центрі, у вас не буде проблем з тиском.

   Для досяягнення позитивного результату від занять необхідно дотримуватися правильного харчування, рекомендації по здоровому харчуванню Ви отримаєте від лікаря-кінезітерапевта на індивідуальній консультації у лікульно-оздоровчому центрі "Кінезіс" у Хмельницькому.

 

Записуйтесь на прийом до лікаря за номером +38 098 121 31 41, або приходьте за адресою: місто Хмельницький, вул. Проскурівська 81.