Лікування хвороб хребта раніше проводились в основному терапевтичними методами. В останні роки зростає популярність оперативного лікування, операції призначаються навіть при незначній грижі міжхребцевого диска. Існує переконання в тому, що хірургічні методи лікування дозволяють швидко та назавжди позбутися від таких проблем, як гострий біль в спині. Це судження помилкове, адже у хворих з'являються рубці та спайки після хірургічного втручання.


Кінезітерапія є найбільш ефективним способом лікування таких діагнозів, як протрузія та грижа міжхребцевого диска без ліків та операцій. Оскільки, ця методика вирішує першопричину виникнення цього захворювання, а саме покращує приплив поживних речовин до пошкодженого міжхребцевого диска, мікроциркуляцію та кровообіг у хворобливій зоні.

Метод лікування заснований на використанні унікальних багатофункційних тренажерів, що володіють декомпресійними та антигравітаційними властивостями. Виконання вправ на тренажерах у медичному центрі "Кінезіс" сприяє відновленню руху крові та води на рівні ураженого міжхребцевого диска та, відповідно, зняття м'язових спазмів та зникнення болю.

Ефективність методики підтверджена на практиці. Приходьте до нас у лікувально-оздоровчий центр "Кінезіс" у Хмельницькому, де Вас навчать правильно використовувати ресурси власного організму, а головне  вилікують!

Довіряти своє здоров'я професіоналам та живіть активно без болю!

Записуйтесь на прийом до лікаря за номером +38 098 121 31 41.